جلسه با خانم دکتر ناهید پوررستمی استاد دانشکده مطالعات جهان

یکشنبه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ میهمان خانم دکتر ناهید پوررستمی عضو هیات علمی دانشگاه تهران و رئیس گروه مطالعات جنوب و شرق آسیا و اقیانوسیه دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران بودم و در ارتباط با نحوه همکاری با گروه مطالعات آسیای شرقی و اقیانوسیه مرتبط با مدیریت ژاپن تبادل نظر داشتیم. در خاتمه ایشان دو کتاب نفیس و وزین که یکی تالیف و دیگری ترجمه خودشان بود به من هدیه کردند.

کتاب تاریخ توسعه اقتصادی ژاپن تالیف پروفسور کنیچی اونو ترجمه دکتر ناهید پوررستمی و زهرا کلهر و کتاب دیگر روابط اقتصادی ایران و ژاپن از آغاز تا پایان دوران مدرن تالیف دکتر ناهید پوررستمی و قدرت اله ذاکری بود. برای ایشان و همکاران محترم گروه و دست اندرکاران نشست های ماهیانه ژاپن شناسی آرزوی موفقیت‌های بیشتر و بهترین ها را دارم.

اشتراک گذاری پست در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 اسفند 1402 ساعت 10:20

آمار بازدیدکننده گان

مترجم آنلاین

مترجم آنلاین

دیکشنری آنلاین

نظرسنجی

نظرسنجی شما در رابطه با وب سایت ؟

بازدیدکننده گرامی با تشکر از بازدید شما از سایت مدیریتی اینجانب، لطفا ضمن شرکت در نظرسنجی، نظرات خود را ذیل یکی از مطالب سایت مرقوم فرمائید. با سپاس فراوان دکتر حسن قاسمی شاد


با توجه تجربیات بیش از سی سال در بخش دولتی و خصوصی و نظر به درخواست هاي مکرر بازدیدکنندگان سایت، آماده ارائه خدمات مشاوره مدیریت در زمینه های مختلف منجمله

1-مدیریت منابع انسانی

2- مشاوره رهبری و مدیریت استراتژیک

3 - تهیه طرح های تجاری

4 - مدیریت ژاپن

 

لطفا درخواست خود را به صورت دقیق و شفاف به ایمیل اینجانب hghasemishad@gmail.com ارسال نمایید.

تلفن تماس ضرورری 09124193508

نظرات و پیشنهادات :‌

بازدید کننده گرامی، ضمن تشکر و قدردانی از انتخاب سایت مدیریتی اینجانب و آرزوی بهترینها برای جنابعالی ،لطفا نظرات و پیشنهادات خود را ذیل یکی از مطالب و مقالات سایت که در 6 حوزه مدیریت دسته بندی موضوعی شده است مرقوم فرمائید. با تشکر و سپاس از شما  بازدیدکننده عزیز.                      

دکتر حسن قاسمی شاد

Go to top