شوایچیرو تویودا رهبر ممتاز تویوتا در سن 97 سالگی درگذشت

 

شویچیرو تویودا متولد ۱۷ فوریهٔ ۱۹۲۵ کارآفرین ممتاز و مهندس خوش فکر و شایسته اهل ژاپن بود که در فاصله سالهای ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۸ ریاست هیئت مدیره شرکت خودروسازی تویوتا را برعهده داشت و پس از آن نیز رییس افتخاری شرکت تویوتا موتور بود. همچنین وی مؤسس شرکت لکسوس نیز بود. وی فرزند کیشیرو تویودا مؤسس شرکت تویوتا می‌  باشد.

متاسفانه و با غم و اندوه فراوان ایشان در روز 15 فوریه 2023 در سن 97 سالگی چشم از جهان فرو بست. کارکنان شرکت های تویوتا و لکسوس در سراسر جهان رهبر شایسته و ممتازی را امروز از دست دادند. روحش شاد و متعالی باشد و یادش گرامی باد.

اشتراک گذاری پست در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آمار بازدیدکننده گان

مترجم آنلاین

مترجم آنلاین

دیکشنری آنلاین

نظرسنجی

نظرسنجی شما در رابطه با وب سایت ؟

بازدیدکننده گرامی با تشکر از بازدید شما از سایت مدیریتی اینجانب، لطفا ضمن شرکت در نظرسنجی، نظرات خود را ذیل یکی از مطالب سایت مرقوم فرمائید. با سپاس فراوان دکتر حسن قاسمی شاد


با توجه تجربیات بیش از سی سال در بخش دولتی و خصوصی و نظر به درخواست هاي مکرر بازدیدکنندگان سایت، آماده ارائه خدمات مشاوره مدیریت در زمینه های مختلف منجمله

1-مدیریت منابع انسانی

2- مشاوره رهبری و مدیریت استراتژیک

3 - تهیه طرح های تجاری

4 - مدیریت ژاپن

 

لطفا درخواست خود را به صورت دقیق و شفاف به ایمیل اینجانب hghasemishad@gmail.com ارسال نمایید.

تلفن تماس ضرورری 09124193508

نظرات و پیشنهادات :‌

بازدید کننده گرامی، ضمن تشکر و قدردانی از انتخاب سایت مدیریتی اینجانب و آرزوی بهترینها برای جنابعالی ،لطفا نظرات و پیشنهادات خود را ذیل یکی از مطالب و مقالات سایت که در 6 حوزه مدیریت دسته بندی موضوعی شده است مرقوم فرمائید. با تشکر و سپاس از شما  بازدیدکننده عزیز.                      

دکتر حسن قاسمی شاد

Go to top