جوبایدن رییس جمهور جدید آمریکا تغییرات زیادی در دفتر کار خود ایجاد کرد

 پس از آن که دوربین رسانه‌ها برای نخستین بار پس از شروع به کار جو بایدن به عنوان رئیس ‌جمهور وارد دفتر کار بیضی رئیس‌ جمهور آمریکا شدند، متوجه تغییراتی شدند که تیم بایدن در دکوراسیون این اتاق مشهور ایجاد کرده است.

به گزارش فرارو، روسای جمهور آمریکا به طور معمول بعد از ورود به کاخ سفید، تغییراتی بنا بر سلیقه و گرایشات فکری و سیاسی خود در دکوراسیون دفتر کار بیضی رئیس ‌جمهور ایجاد می‌کنند. جو بایدن که چهل و ششمین رئیس‌جمهور آمریکاست هم این سنت را ادامه داده است. از جمله مهم‌ترین تغییراتی که در دکوراسیون دفتر کار رئیس ‌جمهور در کاخ سفید ایجاد شده، می‌توان به اضافه شدن پرتره بنجامین فرانکلین (از پدران بنیان‌گذار آمریکا)، و سردیس‌های رزا پارکز (از فعالان جنبش حقوق مدنی سیاهان) و سزار چاوز (رهبر سندیکای کارگری کشاورزان در دهه ۶۰ میلادی) اشاره کرد.

پرتره بنجامین فرانکلین جانشین پرتره اندرو جکسون هفتمین رئیس ‌جمهور آمریکا می‌شود که چهره‌ای پوپولیست و جنجالی و مورد علاقه دونالد ترامپ بود. در میان پدران بنیان‌گذار آمریکا، بنجامین فرانکلین بیش از همه چهره‌ای فرهیخته و علمی دارد و به نوشته واشنگتن پست، این تغییر نشانه‌ای از علاقه بایدن به علم و فکت‌های علمی است که در زمان ترامپ گاه با بی‌اعتنایی روبرو می‌شد.

از دیگر سردیس‌هایی که به دکوراسیون دفتر کار رئیس ‌جمهور آمریکا اضافه شده، می‌توان به سردیس‌های مارتین لوتر کینگ، رابرت کندی و النور روزولت اشاره کرد.

پرتره‌ای از فرانکلین روزولت که همچون بایدن در دوره‌ای بحرانی در دهه ۳۰ میلادی به ریاست‌جمهوری رسید هم به تزئینات این اتاق اضافه شده است.

سردیس مارتین لوتر کینگ در زمان ریاست جمهوری اوباما هم جزئی از تزئینات این اتاق بود، اما دونالد ترامپ پس از به قدرت رسیدن سردیس چرچیل، نخست‌وزیر بریتانیا در دوران جنگ جهانی دوم، را جایگزین آن کرد.

منبع: سایت وزین فرارو، شنبه 4 بهمن ماه 99 .

اشتراک گذاری پست در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آمار بازدیدکننده گان

مترجم آنلاین

مترجم آنلاین

دیکشنری آنلاین

نظرسنجی

نظرسنجی شما در رابطه با وب سایت ؟

بازدیدکننده گرامی با تشکر از بازدید شما از سایت مدیریتی اینجانب، لطفا ضمن شرکت در نظرسنجی، نظرات خود را ذیل یکی از مطالب سایت مرقوم فرمائید. با سپاس فراوان دکتر حسن قاسمی شاد


با توجه تجربیات بیش از سی سال در بخش دولتی و خصوصی و نظر به درخواست هاي مکرر بازدیدکنندگان سایت، آماده ارائه خدمات مشاوره مدیریت در زمینه های مختلف منجمله

1-مدیریت منابع انسانی

2- مشاوره رهبری و مدیریت استراتژیک

3 - تهیه طرح های تجاری هستم .

 

لطفا درخواست خود را به صورت دقیق و شفاف به ایمیل اینجانب hghasemishad@gmail.com ارسال نمایید.

تلفن تماس ضرورری 09124193508

نظرات و پیشنهادات :‌

بازدید کننده گرامی، ضمن تشکر و قدردانی از انتخاب سایت مدیریتی اینجانب و آرزوی بهترینها برای جنابعالی ،لطفا نظرات و پیشنهادات خود را ذیل یکی از مطالب و مقالات سایت که در 6 حوزه مدیریت دسته بندی موضوعی شده است مرقوم فرمائید. با تشکر و سپاس از شما  بازدیدکننده عزیز.                      

دکتر حسن قاسمی شاد

Go to top