مجموعه خدمات خودرویی اتو رنگ محمد با مالکیت و مدیریت اقای محمد علی قاسمی فر که فردی کوشا، خلاق، نوآور و کارآفرین بوده با داشتن بیش از 15 سال سابقه کار درخشان در زمینه صافکاری و تعمیرات خودرو خدمات خود را به تمام دارندگان خودروهای وارداتی و لوکس ارایه می دهد و با هدف رضایت هرچه بیشتر مراجعین تجهیز شده و همچنین انواع خدمات خودرویی از قبیل صافکاری و نقاشی، شاسی کشی با دستگاه های مدرن، مکانیکی خودرو، و کاور خودرو در مجموعه فوق ارایه می گردد. مجموعه فوق با استفاده از پرسنل مجرب در بخش های مختلف خود سعی بر آن دارد، خدمات خود را با کیفیت هرچه بیشتر ارایه نموده تا مشتریان گرامی با رضایت و آرامش کامل از خدمات این مجموعه بهره مند شوند. در حال حاضر تعداد پرسنل این مجموعه 32 نفر می باشد.

صافکاری و صافکاری بدون رنگ

با توجه به ارزش گذاری خودروها نسبت به رنگ نشدن بدنه خودرو در بازار ایران، مجموعه اتو رنگ محمد مفتخر است با استفاده از دستگاههای پیشرفته، آسیب دیدگی هایی که در اثر تصادف بوجود آمده ولی منجر به ریختن رنگ خود رو نگردیده است را با حفظ رنگ خودرو، با بهترین کیفیت صافکاری نماید و حتی اگر قسمتی از رنگ بدنه هم آسیب دیده باشد با لیسه گیری و بدون بتونه، رنگ بدنه را بازسازی می کنند. در مجموعه فوق جهت انجام عملیات صافکاری و تعویض قطعات بدنه با مطلوب ترین کیفیت، از دستگاه های متنوع استفاده می گردد.

نقاشی مجهز به اتاق رنگ کوره ای

اتاق رنگ کوره ای توسط سازندگان معتبر آن ساخته می شود که استانداردهای حرارتی خاصی دارد و در اتاق های معمولی نمی توان فضای کوره را ایجاد کرد. لازم به ذکر است مجموعه اتو رنگ محمد مجهز به پیشرفته ترین اتاق رنگ کوره ای می باشد. خلاصه فرآیند انجام نقاشی با اتاق رنگ کوره ای بدین گونه است که خودرو پس از آماده سازی و ساخت زیر کار به داخل اتاق رنگ هدایت شده و نخست قسمت های مورد نیاز بدنه آستر شده و پس از رفع ایرادات، رنگ رویه پاشیده شده و در داخل کوره پخته می شود.

واکس و پولیش خودر

در واقع پولیش کردن خودرو امری جدا از شستشو و تمیز کردن است. پولیش کردن به منظور رفع ناهنجاری ها ممکن است شته، خش، گرده های رنگ، قیر و غیره باشد. به طور طبیعی رنگ خورو در اثر دوده و گرد و غبار کیفیت خود را از دست داده، سطح رنگ خودرو زبر می شود و حالت ماتی به خود می گیرد که مجموعه با پولیش کردن آن ، زبری را از بین برده و رنگ را تازه کرده به طوری که با لمس بدنه خودرو دقیقا نرمی را حس می کنید. قسمت هایی که شامل پولیش کامل می شوند عبارتند از:

سقف، صندوق، کاپوت، درب ها، سپرها، رکاب، آیینه، رینگ و.......

مکانیکی و باطری سازی

با توجه به حساسیت و خاص بودن خودروهای لوکس، عرصه تعمیرات این خودروها را فضایی برای فعالیت متنخصصان و حرفه ای ها می دانیم و خواستار هوشیاری صاحبان این خودروها در راستای جلوگیری از ورود غیر متخصصان به عرصه تعمیر خودروهای لوکس، هستیم. مجموعه فوق با اخذ مجوزهای مربوطه در حال فعالیت است و طی مدت فعالیت با خدمات مناسب و حرفه ای توانسته، اعتماد و احترام صاحبان خودروهای لوکس را جلب کند. اما به اعتقاد ما ادامه کار یعنی حفظ اعتماد و احترام مشتریان از شروع کار هم سخت تر است. به همین دلیل مجموعه اتو رنگ محمد همواره در حال رصد نقاط قوت و ضعف هستند تا نقاط قوت را تقویت و ضعف های احتمالی را برطرف کنند.

کاور و سرامیک

در چند سال اخیر کاور های بدنه خودرو میان دوستاران دیزاین خورو، علاقه مندان فراوانی پیدا کرده است. این کاورها به صورت شفاف (ترنسپرنت) و یا در رنگهای مختلف، با کیفیت های متفاوت در بازار عرضه گردیده است و مشتریان بر اساس سلیقه خود اقدام به تهیه و استفاده از آن می نمایند.

اما محصولات جدید دیگری نیز وارد بازار گردیده است که علاوه برداشتن خصوصیات کاورها دارای تکنولوژی نانو بوده و از چسبیدن و آسیب رسانده انواع آلودگی ها مانند گرد و غبار، شیره درختان، فضولات پرندگان، آلاینده های محیطی و....بر روی بدنه خودرو جلوگیری کرده و آن را از این آلودگی ها محافظت می نماید.

در زمینه محافظت از بدنه خودرو و دیزاین خودروها نیز هر روزه محصولات جدیدی به بازار عرضه می گردد. این محصولات علاوه بر تاثیر گذاری فراوان بر روی ظاهر خودرو، باعث جلوگیری از خط و خش های آزاردهنده بر روی بدنه خودرو خواهند شد و ار آن در برابر انواع آلودگی های محیطی محافظت می نماید.

منشور اخلاقی مجموعه اتو رنگ محمد:

امام حسین (ع): مراجعات مردم نزد شما از نعمت­های خداوند بر شما است.

تعالی، مسیر بی انتهایی است که پایان ندارد، بر این اساس کارکنان مجموعه اتورنگ محمد برای تکریم مشتریان خود منشور اخلاقی ذیل را سرلوحه و راهنمایی خود قرار داده­اند.

 • کارکنان مجموعه اتورنگ محمد بر این اعتقادیم که در ارائه خدمات به مشتری مهمترین اصل رضایت کامل مشتریان است. از همین رو انجام خواست­های بحق و جلب رضایت او را برخود واجب می­دانیم.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که رعایت ادب، احترام متقابل، تکریم توأم با رفتاری صمیمانه و دوستانه در برخورد با مشتریان وظیفه و رمز موفقیت ما است.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که گوش­فرا دادن به سخن مشتریان، مهمترین اصل در برقراری ارتباط مؤثر و درست است، لذا تلاش برای دستیابی به این مهم را لازم می­دانیم.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که وقت­شناسی، تعهد و دقت در عرضه خدمات مطلوب به مشتریان و رعایت حقوق ایشان، از مهمترین وظایف ما می­باشد.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که امانت­داری، صداقت، تواضع و مسئولیت­پذیری، پشتوانه محکم اعتماد مشتریان به این مجموعه می­باشد، لذا کوشش در آراستن خویش به این صفات را واجب می­شماریم.
 • ما کارکنان معتقدیم خدمت ارزنده به مشتری پاسخی شایسته به لطف اعتماد او است.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که راهکار جدید خدمات و بهبود آن، بوسیله کار تیمی، نوآوری و خلاقیت و بهبود امور از طریق پیشنهادات و رهنمودهای مشتریان به­دست می­آید، از این رو مشارکت در امور و نقدپذیری را نشانه بلوغ و رشد خود و کل نمایندگی می­دانیم.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که فراهم آوردن امکانات، آرامش خاطر مشتریان و انجام به موقع و سریع امور و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان از اساسی­ترین وظایف ما می­باشد.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که باید ضمن تکریم و تلاش برای جلب رضایت مشتریان با اتکا به خداوند متعال در پی تحقق اهداف این مجموعه با دیدگاه برد ـ برد باشیم.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که یکی از مبناهای مهم ارزیابی عملکرد ما، نظرات و میزان رضایت شما مشتریان عزیز است.
 • ما کارکنان بر این اعتقادیم که کارکنان مجرب و شایسته مهم­ترین دارایی­های مجموعه برای پاسخگویی به نیازها و انتظارات مشتریان و خلق ارزش بر آنها می­باشند.
 • ما کارکنان اعتقاد داریم که پیمودن مسیر بی­انتهای تعالی بدون مشتریان وفادار میسر نمی­باشد.
 • ما کارکنان اعتقاد داریم منافع مجموعه و مشتری ارتباطی مستقیم با یکدیگر داشته، چرا که منافع مشتری منافع ما است و در نهایت رضایت مشتری، سرمایه ما.

                                                                                                                                                                                                با تشکر

                                                                                                                                                                                         محمد قاسمی

                                                                                                                                                                         مدیریت مجوعه اتو رنگ محمد

 

آدرس مجموعه اتو رنگ محمد:

تهران، انتهای بزرگراه زین الدین، خیابان اتحاد، شماره 9

تلفن ثابت: 77350505

تلفن همراه: 09121060505

اشتراک گذاری پست در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

0 #2 علی شایگان 1399-10-27 15:06
سلام وعرض ادب خدمت دکترعزیز و گرانقدر،
تشکر و سپاس فراوان جهت معرفی چنین مجموعه بی نظیری.
این مجموعه فوق العاده کامل و مهمان نوازی است. .ممنون از اشتراک گذاری مطلب فوق. زنده باشید .
نقل قول کردن
0 #1 محمد قاسمی 1399-10-27 12:22
ضمن تشکر از معرفی مجموعه ما بدینوسیله اعلام می دارد با توجه به امکانات و تجهیزات پیشرفته و نیروی مجرب اتورنگ محمد، این مجموعه آمادگی کامل برای ارایه خدمات با کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن را دارد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


آمار بازدیدکننده گان

مترجم آنلاین

مترجم آنلاین

دیکشنری آنلاین

نظرسنجی

نظرسنجی شما در رابطه با وب سایت ؟

بازدیدکننده گرامی با تشکر از بازدید شما از سایت مدیریتی اینجانب، لطفا ضمن شرکت در نظرسنجی، نظرات خود را ذیل یکی از مطالب سایت مرقوم فرمائید. با سپاس فراوان دکتر حسن قاسمی شاد


با توجه تجربیات بیش از سی سال در بخش دولتی و خصوصی و نظر به درخواست هاي مکرر بازدیدکنندگان سایت، آماده ارائه خدمات مشاوره مدیریت در زمینه های مختلف منجمله

1-مدیریت منابع انسانی

2- مشاوره رهبری و مدیریت استراتژیک

3 - تهیه طرح های تجاری هستم .

 

لطفا درخواست خود را به صورت دقیق و شفاف به ایمیل اینجانب hghasemishad@gmail.com ارسال نمایید.

تلفن تماس ضرورری 09124193508

نظرات و پیشنهادات :‌

بازدید کننده گرامی، ضمن تشکر و قدردانی از انتخاب سایت مدیریتی اینجانب و آرزوی بهترینها برای جنابعالی ،لطفا نظرات و پیشنهادات خود را ذیل یکی از مطالب و مقالات سایت که در 6 حوزه مدیریت دسته بندی موضوعی شده است مرقوم فرمائید. با تشکر و سپاس از شما  بازدیدکننده عزیز.                      

دکتر حسن قاسمی شاد

Go to top